KISOSZ Veszprém - Cukrász álláskeresőknek 2017

Kedves Érdeklődő, Tisztelt Leendő Hallgatónk!

Engedje meg, hogy a Studyum Kft. nevében nagy szeretettel üdvözöljem és a
Cukrász
OKJ száma: 34 811 01
A képzési program nyilvántartási száma:
E-000519/2014/A003képzésre hívjam fel figyelmét.

Veszprémben indul!
SLÁGER SZAKMA

Mire jogosít a végzettség?
Valamennyi magyarországi vendéglátó üzletben biztosít szakképesítést az üzlet profiljától függetlenül. A cukrász legfontosabb feladata a korszerű vendéglátás követelményeinek megfelelő feladatok ellátása, valamint a vendégek elvárásainak megfelelő ételválaszték kialakítása és elkészítése. Az ételeknek, a követelményeknek megfelelő minőségi színvonalon történő tálalása a fogyasztók és a vendégek számára.
FEOR megnevezés 5135 Cukrász

Részvételi tudnivalók:
A képzés időtartama: 6 hónap + vizsgafelkészülés, (288 óra elméletből, 672 óra gyakorlatból, összesen: 960 óra)
Képzés ideje: Naponta, hétfő-péntek között, 08:00- 16:00 között (elméleti napon 6 óra, gyakorlati napon 8 óra)
Jelentkezési feltételek: Alapfokú iskolai végzettség, tanköteles életkor + foglalkozás egészségügyi alkalmasság
A képzés díja: 463504 Ft
Az összeg a részvételi díjat, a tankönyveket és a vizsgadíjat tartalmazza.
A képzés a Veszprém Megyei Kormányhivatal által teljes összeggel támogatott.

Képzési helyszínei nevei, címei:

Veszprémben:Elmélet: KISOSZ (8200 Veszprém, Szeglethy utca 7.) Gyakorlat: az Ön által választott gyakorlati helyen + Gastroker Vendéglátóipari és Kereskedelmi Szakgimnázium és Szakközépiskola, 8200 Veszprém, Cholnoky Jenő u. 21. tanműhely

A gyakorlat részben csoportos, szakoktató segítségével, részben pedig kihelyezett munkahelyi. Ez utóbbinál törekszünk, hogy lakóhelyéhez legközelebbi üzletbe kerüljön.
Segítünk: A képzés során a hallgatóknak tankönyveket, jegyzeteket, segédanyagokat, munka-és védőruhát biztosítunk.
A képzésen felmérjük az előzetes tudását, hogy felesleges dolgokkal ne terheljük a képzés során!
A bizonyítvány megszerzéséhez vizsgázni kell: A képzés komplex vizsgával zárul.
Figyeljen! A megengedett hiányzás mértéke: 192 óra
A hiányzás igazolása kizárólag csak orvosi igazolással történhet.

Jelentkezés: Veszprém Megyei Kormányhivatal Járási Hivatalainak Foglalkoztatási Osztályán

A Studyum Kft. minden olyan feltétellel és engedéllyel rendelkezik, amely garantálja a sikeres képzés lebonyolítását. Az elmúlt években eredményesen végeztek hallgatóink pont ilyen képzésen és elhelyezkedésre is nyílt lehetőség.
A képző cég elérhetőségei: Studyum Kft. 8200 Veszprém , Szeglethy utca 7. telefon és fax: 88 – 425-462 vagy 88- 581-800 vagy 06- 30-6187926 studyumveszprem@gmail.com vagy kisosz@sednet.hu www.kisosz.net vagy www.studyum.hu

Válasszon keresett szakmát magának, legyen a CUKRÁSZ képzés hallgatója!
Várjuk megtisztelő érdeklődését!

Vágó Péter
/ügyvezető/

Betölthető munkakör:
  • Cukrász

Külső hivatkozás: http://www.kisosz.net/oktatas/add/57

2017-05-23 13:34:40

A *-al jelölt mezőket kötelező kitölteni!

Jelentkező neve *
Születési név
Születési hely *
Születési idő
(éééé-hh-nn) *

Személyi igazolvány száma *
Anyja neve *
Irányítószám *
Város *
Cím *
Telefon
Iskolai végzettség
Előzetes tudásszint mérést igényel?
Részletfizetés igény
Megjegyzés
Ellenőrző kód: *
Verification code
Új kód kérése

Regisztráció

Bejelentkezés

Jelszó:

Elfelejtett jelszó